atrium-ch swietochlowice

Atrium Świętochłowice - wszystko, co musisz wiedzieć

Post dodany przez AtriumAdmin

Różnorodność opcji w Atrium Świętochłowice pozwala odwiedzającym na zakup wszystkiego, czego potrzebują, bez konieczności wychodzenia do miasta lub innych dzielnic.

Atrium Świętochłowice - nowoczesne centrum handlowe

Atrium Świętochłowice to nowoczesne centrum handlowe zlokalizowane w Świętochłowicach. Posiada 11 sklepów, w tym supermarkety, sklepy odzieżowe i restauracje. To sprawia, że jest to dobre miejsce do robienia cotygodniowych zakupów spożywczych lub zabierania dzieci na lunch w sobotnie popołudnia.

Galeria została zaprojektowana jako kompleksowy ośrodek zakupowy dla mieszkańców tej dzielnicy, która oferuje wszystko co im potrzebne: od zakupów w centrum handlowym po pocztę, aptekę i inne lokale usługowe.

Atrium Świętochłowice - centrum rozrywki i zakupów

Świętochłowice to niewielkie miasto na Śląsku w południowej Polsce. Atrium Świętochłowice to wyjście naprzeciwko potrzebom wszystkich mieszkańców, którzy potrzebowali niewielkie centrum handlowo-rozrywkowe w okolicy.

Lokalizacja Galerii jest dobrym atutem dla komunikacji. Łatwo jest dojechać samochodem z każdego miejsca w mieście, a komunikacja miejska jest niezwykle dostępna.

Dodatkowym atutem jest rozległy parking zewnętrzny. Może pomieścić aż 214 samochodów. Dzięki dogodnej lokalizacji Atrium i proste rozwiązania ułatwiające komunikację, można tu niezwykle szybko robić zakupy i korzystać z wszelakich usług.


13-11-21

Komentuj artykuł

Powered by Atrium IT 2021 - Wszystkie prawa do skryptów zastrzeżone