Centrum Handlowe Atrium Piła - Twoje centrum spotkań

Post dodany przez AtriumAdmin

Atrium Piła to nowoczesna i innowacyjna galeria handlowa. Atrium Piła to nie tylko miejsce na zakupy. Posiada cały kompleks rozrywkowy z jednymi z najlepszych atrakcji w Polsce. Jest kręgielnia, kino, teatr, restauracje i nie tylko.

Atrium Piła rozrywkowe centrum miasta

Atrium Piła to jedno z najbardziej funkcjonalnych i dobrze prezentujących się centrów handlowych w Polsce. Posiada wiele różnych sklepów: od najpopularniejszych sieciówek do niszowych sklepów usługowych.

Atrium Piła znajduje się w samym sercu biznesowej dzielnicy miasta i jest niezwykle przystępne jeśli chodzi o dojazd komunikacją miejską lub samochodem. Dzięki swojej niezwykłej lokalizacji, galeria Atrium Piła stała się rozrywkowym centrum miasta - miejsce spotkań, wspólnych obiadów, nawiązywania biznesowych relacji i spotkań towarzyskich.

Atrium Piła bogata oferta sklepów

Atrium Piła to galeria handlowa oferująca więcej niż tylko zakupy. W centrum handlowym znajduje się wiele innych atrakcji, mających zapewnić rozrywkę i zadowolenie klientów. Na terenie galerii mieści się ponad 60 różnych sklepów. Na ponad 12 tysiącach metrów kwadratowych znajdziesz sklepy odzieżowe, elektroniczne, jubilerskie, spożywcze i wiele różnych lokali gastronomicznych, które prezentują swoim konsumentom dania z całego świata. W CH Atrium znajduje się także kino Helios - szeroki repertuar potrafi dotrzeć do każdego widza.

Dla dojeżdżających samochodem czeka ponad 300 miejsc parkingowych.

Atrium w Pile to niezwykle atrakcyjne miejsce dla każdego. Niezwykłe obiekty zapewnią klientom wszystkie potrzebne produkty i pozwolą na rzucenie się w wir rozrywki.


24-10-21

Komentuj artykuł

Powered by Atrium IT 2021 - Wszystkie prawa do skryptów zastrzeżone