Search for:

Centrum Handlowe Shop at Rium w Pile – Twoje centrum spotkań

Shop at Rium to nowoczesna i innowacyjna galeria handlowa. Shop at Rium to nie tylko miejsce na zakupy. Posiada cały kompleks rozrywkowy z jednymi z najlepszych atrakcji w Polsce. Jest kręgielnia, kino, teatr, restauracje i nie tylko.

Shop at Rium w Pile – rozrywkowe centrum miasta

Shop at Rium to jedno z najbardziej funkcjonalnych i dobrze prezentujących się centrów handlowych w Polsce. Posiada wiele różnych sklepów: od najpopularniejszych sieciówek do niszowych sklepów usługowych.

Shop at Rium w Pile znajduje się w samym sercu biznesowej dzielnicy miasta i jest niezwykle przystępne jeśli chodzi o dojazd komunikacją miejską lub samochodem. Dzięki swojej niezwykłej lokalizacji, galeria Shop at Rium stała się rozrywkowym centrum miasta – miejsce spotkań, wspólnych obiadów, nawiązywania biznesowych relacji i spotkań towarzyskich.

Shop at Rium bogata oferta sklepów

Shop at Rium to galeria handlowa oferująca więcej niż tylko zakupy. W centrum handlowym znajduje się wiele innych atrakcji, mających zapewnić rozrywkę i zadowolenie klientów. Na terenie galerii mieści się ponad 60 różnych sklepów. Na ponad 12 tysiącach metrów kwadratowych znajdziesz sklepy odzieżowe, elektroniczne, jubilerskie, spożywcze i wiele różnych lokali gastronomicznych, które prezentują swoim konsumentom dania z całego świata. W CH RIUM znajduje się także kino Helios – szeroki repertuar potrafi dotrzeć do każdego widza.

Dla dojeżdżających samochodem czeka ponad 300 miejsc parkingowych.

Shop at Rium w Pile to niezwykle atrakcyjne miejsce dla każdego. Niezwykłe obiekty zapewnią klientom wszystkie potrzebne produkty i pozwolą na rzucenie się w wir rozrywki.