Search for:

Shop at Rium w Siemianowicach: Najlepsza galeria handlowa w Twojej okolicy!

Shop at Rium jest świetnie skomunikowana z każdą częścią miasta. Dojedziesz do niej samochodem lub komunikacją miejską.

Shop at Rium w Siemianowicach – rozrywka dla całej rodziny

Shop at Rium w Siemianowicach Śląskich to jedyna galeria handlowa w okolicy z dużą częścią rozrywkową zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Aby odnieść sukces i przyciągnąć więcej klientów, należy myśleć o rozrywce i jakości życia wszystkich kupujących.

Ten nowy koncept oferuje szeroki wybór sklepów, restauracji i rozrywki, a wszystko to pod jednym dachem. Shop at Rium to galeria, w której cała rodzina spędzi wspólnie czas bez obaw, ze któryś z jej członków będzie się nudził.

To nie tylko dla dzieci – to centrum handlowe jest idealne dla wszystkich grup wiekowych, ponieważ oferuje coś dla każdego!

Shop at Rium – bogata oferta handlowa

W galerii znajduje się 14 obiektów handlowo-usługowych. Mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, że to niewielka liczba, jednak jeśli przyjrzysz się jakie lokale się tam mieszczą, szybko zmienisz zdanie. W RIUM znajduje się duży hipermarket, w którym zaopatrzysz się nie tylko w żywność, ale także w przeróżne rzeczy codziennego użytku. Oprócz tego istnieje sklep z elektroniką, market budowlany, sklep z artykułami dla zwierząt, drogeria, restauracja i punkty obsługi klienta firm telekomunikacyjnych. Sklep odzieżowy podkreśla uniwersalne przeznaczenie galerii.

Staranna selekcja punktów handlowych pozwoliła na stworzenie minimalistycznej koncepcji galerii utylitarnej – zapewnia rozrywkę i wszystko czego potrzebujesz, ale bez niepotrzebnego pochłaniania Twojego czasu i energii. Sprawdź, czy to centrum handlowe jest dla Ciebie!