pt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (25.08): handlowa en

Pluszowe ferie

Data dodania: 14 stycznia 2019

Na sobotę 26 stycznia br. Atrium Olkusz przygotowało szereg atrakcji wieńczących odbywające się w województwie małopolskim ferie zimowe. W tym dniu zakupy w centrum będą premiowane prezentem gwarantowanym w postaci pluszowego misia. Na najmłodszych klientów czekają zabawy i animacje oraz wata cukrowa.
Wszyscy, którzy w sobotę 26 stycznia br. dokonają zakupów na kwotę 150 zł, będą mogli wymienić paragon na pluszowego misia. Wystarczy okazać dowód zakupu na specjalnie przygotowanym stanowisku. Dodatkowo swoją własną, spersonalizowaną maskotkę będzie też można zaprojektować, dobierając jej ulubione dodatki. To nie koniec pluszowych niespodzianek! Na najmłodszych klientów centrum czeka także stanowisko, przy którym misie będą wytwarzane z czekolady.
Odwiedzające w tym dniu Atrium Olkusz dzieci wraz z rodzicami będą mogły odkryć w sobie małych artystów w specjalnie przygotowanym kąciku plastycznym. Nad pracą twórczą maluchów będą czuwać animatorzy, dostarczając im ciekawych pomysłów i inspiracji. Na małych gości czeka także stanowisko malowania buziek oraz balony i darmowa wata cukrowa.

REGULAMIN