fri: 09:00 - 21:00; next sunday (25.08): trading day pl

Warsztaty wielkanocne

News date: 1 April 2019

Święta Wielkiej Nocy to czas pełen radości, nadziei i wzniosłej atmosfery. To też powrót do pięknych polskich obrzędów i tradycji. W Atrium Olkusz wielkanocna atmosfera zapanuje już na tydzień przed Świętami. W dniach 13-14 kwietnia 2019 goście centrum będą mogli wziąć udział w specjalnie dla nich przygotowanych warsztatach artystycznych i kulinarnych. Atrakcji nie zabraknie także dla najmłodszych. Zakupy w tych dniach będą premiowane nagrodą gwarantowaną!
W związku ze zbliżającymi się Świętami Atrium Olkusz przygotowało dla klientów i gości centrum przedświąteczne, pełne inspiracji, dwudniowe spotkanie. Miłośnicy sztuki kulinarnej będą mogli oddać się wspólnej pracy nad wypiekaniem wielkanocnych bab oraz ozdabianiem mazurków. Najmłodsi klienci centrum stworzą czekoladowe zajączki i pisanki. Uczestnicy warsztatów poznają też kraszanki, nalepianki, wyklejanki… – czyli różnorodne techniki zdobienia jaj, jakie wykształciły się w Polsce na przestrzeni wieków oraz własnoręcznie wykonają swoje pisanki.
Na fanów florystyki czeka praktyczna nauka zasad tworzenia niepowtarzalnych kompozycji kwiatowych i ozdób z wykorzystaniem wiosennych tulipanów, hiacyntów i żonkili, a także koszyczków i dekoracji świątecznych. Będzie to też okazja do poznania najnowszych trendów we florystyce oraz technik sadzenia i pielęgnowania roślin. Wspólnie wykonane kompozycje oraz udekorowane koszyczki będą idealnym pomysłem na wyjątkową oprawę wielkanocnych stołów i domów, a zdobyte umiejętności przydadzą się na przyszłość. Najmłodsi uczestnicy otrzymają słodkości, które będzie rozdawał Wielkanocny Zajączek.
To nie koniec atrakcji przygotowanych dla klientów przez Atrium Olkusz! Wszyscy, którzy w dniach 13-14 kwietnia 2019 dokonają w olkuskim centrum zakupów na kwotę minimum 100 zł otrzymają prezent gwarantowany w postaci babki wielkanocnej. Aby otrzymać upominek, wystarczy okazać paragon na specjalnym stanowisku. Liczba nagród jest ograniczona.

 

REGULAMIN