Centrum Handlowe Atrium Olkusz - Twoja wymarzona galeria handlowa

Post dodany przez AtriumAdmin

Centrum Handlowe Atrium Olkusz to galeria handlowa zlokalizowana w centrum Polski, w mieście Olkusz. Obiekt znajduje się w Olkuszu, 50 km od Krakowa i 120 km od Warszawy.

Atrium Olkusz bogata oferta sklepów!

Centrum Handlowe Atrium Olkusz ma powierzchnię 7415 m2 i mieści 22 sklepy. Pozornie mniejsza powierzchnia obiektu handlowego sprawia, że klient nie czuje się przytłoczony ogromem sklepów jakie oferują największe tego typu obiekty. CH Atrium w Olkuszu potrafi jednak zadziwić bogactwem swojej oferty niejednego malkontenta. Galeria oferuje wyselekcjonowane rozwiązania, które są bardziej przyjazne dla samopoczucia każdego odwiedzającego ją gościa. Kameralne wnętrze sprawia, że zakupy są wykonywane sprawniej. Staranny dobór sklepów w galerii zaspokoi wszystkie potrzeby konsumenta i sprawi, że zawsze wyjdzie z niej zadowolony.

Atrium Olkusz doskonałe miejsce na zakupy!

Centrum Handlowe Atrium w Olkuszu to miejsce, w którym kupisz wszystko, czego potrzebujesz do domu, rodziny, pracy i czasu wolnego. Posiadają sklep spożywczy, kwiaciarnię, piekarnię, restaurację i wiele innych firm. Centrum posiada również osobne miejsce dla samochodów do parkowania.

Punkty obsługi w większości centrów handlowych są zazwyczaj takie same: kiosk, punkty obsługi klienta znanych sieci komórkowych oraz pralnia. Mogą jednak ograniczać się do kupujących poszukujących różnych usług, takich jak kawiarnie lub sklepy obuwnicze. To, co wyróżnia CH Atrium, to starannie wyselekcjonowany dobór usług tak, by klient miał dostęp do nich w najlepszym wydaniu.

W galerii mieści się świetny sklep, który jest stworzony dla osób lubiących eksperymentować z wystrojem wnętrz. Znajdziesz tam wiele różnych stylów i rodzajów akcesoriów i dekoracji!

Apteka w galerii ma do zaoferowania szeroką gamę produktów. Na przykład istnieją różne rodzaje kremów i artykułów do pielęgnacji urody i włosów. Ozdobą całego obiektu jest funkcjonalny hipermarket - kupisz w nim wszystko niezbędne do życia.


17-10-21

Komentuj artykuł

Powered by Atrium IT 2021 - Wszystkie prawa do skryptów zastrzeżone